Din framgång är vår framgång

Här kan du se våra elever från olika program och kurser.

Skådespelarprogrammet 2020-2021

ÅR 1  (HELÅRSUTBILDNING)
Andreas Söderström
Andreas Söderström
Anna Åkerlind Boreson
Anna Åkerlind Boreson
her-siluette image
Åse Marie Nilssen
Gabriel Hanna
Gabriel Hanna
Isabel Kylin
Isabel Kylin
Jacinta Torres Molino
Jacinta Torres Molino
Linus Sköld
Linus Sköld
Maja Opacak
Maja Opacak
Oscar Öberg
Oscar Öberg
Svea Larsson
Svea Larsson
Suzanne Kennedy
Suzanne Kennedy
Tommy Wättring
Tommy Wättring
Jack af Jochnick
Jack af Jochnick

Teater intensiven 2020

  (TERMINSUTBILDNING)
Alma Alfsdotter
Alma Alfsdotter
Elias Månelind
Elias Månelind
Ida Hed
Ida Hed
Oscar Öberg
Oscar Öberg
Ru Na
Ru Na
Suzanne Kennedy
Suzanne Kennedy
Marie Nordling
Marie Nordling

Skådespelarprogrammet 2019-2020

ÅR 1  (HELÅRSUTBILDNING)
Tom Vermeersch
Tom Vermeersch
Amanda Allansson
Amanda Allansson
Ambjörn Poulsen
Ambjörn Poulsen
Anna Stark
Anna Stark
Carl Anan Langenskiöld
Carl Anan Langenskiöld
Charles Trowell
Charles Trowell
Cecilia Falkebring
Cecilia Falkebring
Dodona Imeri
Dodona Imeri
Gustaf Johnsson
Gustaf Johnsson
Jenny Finnman
Jenny Finnman
Jessica Held
Jessica Held
Josephine af Ugglas Linder
Josephine af Ugglas Linder
Mathias Bengtsson
Mathias Bengtsson
Natalie Bergqvist
Natalie Bergqvist
Sirilinn Fri
Sirilinn Fri

Skådespelarprogrammet 2018-2019

ÅR 2  (HELÅRSUTBILDNING)
Didrik Tasnadi
Hanna Larsson
Hanna Larsson
Zarah Nilsson
Zarah Nilsson
Alice Torgersen
Alice Torgersen
Alma Thor
Alma Thor
Josefine Nordqvist Svensson
Josefine Nordqvist Svensson
Svea Larsson
Svea Larsson
Hubert Makuch
Hubert Makuch
Anna Krantz
Anna Krantz
David Lindh
David Lindh
Caroline Kylbergh
Caroline Kylbergh
Hedda Halinen
Hedda Halinen
Guled Salad Ali
Guled Salad Ali
Joline Sandström
Joline Sandström

Skådespelarprogrammet 2018-2019

ÅR 1 (HELÅRSUTBILDNING)
Johanna Bohm Hermansson
Johanna Bohm Hermansson
Maksim Mikuta
Maksim Mikuta
Samuel Drammeh
Samuel Drammeh
Theodora Baysal
Theodora Baysal
Henrik Andersson
Henrik Andersson
Sanne Broström
Sanne Broström
Edit Holländer
Edit Holländer
Herman Skanåker
Herman Skanåker
Sirilinn Fri
Sirilinn Fri
Jessica Sandberg
Jessica Sandberg
Melina Carlsson
Melina Carlsson
Elias Månelind
Elias Månelind
Charles Trowell
Charles Trowell
Carl Anan Lagenskiöld
Carl Anan Lagenskiöld

Teater Iintensiven 2018

(TERMINSUTBILDNING)
Sally Perbo
Sally Perbo
Elin Kullman
Elin Kullman
Alice Torgersen
Alice Torgersen
Petrus Özer
Petrus Özer
Alma Thor
Alma Thor
Vendela Holmberg Perre
Vendela Holmberg Perre
Daniel Andersson
Daniel Andersson
Magnus Skrede
Magnus Skrede
Teodor Abreu
Teodor Abreu
Elisabeth Ahlström
Elisabeth Ahlström

Skådespelarprogrammet 2017-2018

(HELÅRSUTBILDNING)
Oliver Bod
Oliver Bod
Robin Sundberg
Robin Sundberg
Teodor Falck
Teodor Falck
Victor André
Victor André
Joline Sandström
Joline Sandström
Hedda Sophia Celeste Halinen
Hedda Sophia Celeste Halinen
Karin Ronnle Svensson
Karin Ronnle Svensson
Martin Åkesson
Martin Åkesson
Hanna Larsson
Hanna Larsson
Felix Briandt
Felix Briandt
Angelica Prodromou
Angelica Prodromou
Anna Krantz
Anna Krantz
Didrik Tasnadi
Didrik Tasnadi
Guled Salad Ali
Guled Salad Ali
Emelie Helmfrid
Emelie Helmfrid
Dana Mahmoud
Dana Mahmoud

Elever 2016 – 2017

Alma Gomér Stemme
Alma Gomér Stemme
Andreas Hammarfalk
Andreas Hammarfalk
Anna Walman
Anna Walman
Beatrice Christensson
Beatrice Christensson
Martin Åkesson
Martin Åkesson
Ellen Edlund
Ellen Edlund
Petter Söderlund
Petter Söderlund
Magnus Lennartsson
Magnus Lennartsson
Cornelia Borgström
Cornelia Borgström
Elisabet Philip
Elisabet Philip
Elizabeth Ioannidis
Elizabeth Ioannidis
Emmanouil Petropouleas
Emmanouil Petropouleas
Embla Hane
Embla Hane
Emelie Helmfrid
Emelie Helmfrid
Emily McKie
Emily McKie
Inès Cherif
Inès Cherif
Fanny Engström
Fanny Engström
Hugo Nyberg
Hugo Nyberg
Ida Laitila Raftevold
Ida Laitila Raftevold
Jean-Filip B Apelian
Jean-Filip B Apelian
Isabelle Basen
Isabelle Basen
Jakob Urman
Jakob Urman
Jasmine Zerbaoui
Jasmine Zerbaoui
Linda Lundberg
Linda Lundberg
Jenniefer Foltas
Jenniefer Foltas
Kabo Lekuntwane
Kabo Lekuntwane
Julia Bender
Julia Bender
Karl Sundberg
Karl Sundberg
Anna Thomasson
Anna Thomasson
Noemi Fabian
Noemi Fabian
Jhulian Carlsson
Jhulian Carlsson
Sanna Westring
Sanna Westring
Louie Åkesson
Louie Åkesson

 Elever 2015-2016

Jean-Filip B. Apelian
Jean-Filip B. Apelian
Jonathan Heinhagen
Jonathan Heinhagen
Daniel Holm
Daniel Holm
Johan Karlsson
Johan Karlsson
Kabo Lekuntwane
Kabo Lekuntwane
Emily McKie
Emily McKie
Hugo Nyberg
Hugo Nyberg
Emma Persson
Emma Persson
Jakob Urman
Jakob Urman
Dan Vikström
Dan Vikström
Louie Åkesson
Louie Åkesson
Jannie Östergren
Jannie Östergren

 Elever 2015-2016

Hampus Flory
Hampus Flory
Nils Frithiofsen
Nils Frithiofsen
Anders Gunnarsson
Anders Gunnarsson
Elizabeth Ioannidis
Elizabeth Ioannidis
Annica Liljeblad
Annica Liljeblad
Oliver Mårback
Oliver Mårback
Emil Orwar
Emil Orwar
Veronika Smit
Veronika Smit
Miranda Stoltz
Miranda Stoltz
Fanny Engström
Fanny Engström

Tidigare Elever

Rebecka Andersson
Rebecka Andersson
Lina Fredlund
Lina Fredlund
Ebba Dahlqvist
Ebba Dahlqvist